VS721 BOTTOM COAT™

• DABAR SU UV APSAUGA
• SUMAŽINA KORPUSO TRINTĮ IŠGAUDAMAS GERESNĘ AKCELERACIJA, GREITĮ IR EKONOMIŠKĄ DEGALŲ NAUDOJIMĄ
APIMTIS: 400sq. ft. Vienas Paltai (16oz butelis), 3200sq. ft. Vienas Paltai (1US Gal Ąsotis)
• ŠVARA/BLIZGESYS

LENGVAI NAUDOJAMAS: Padenkite paviršių ir jį poliruokite, taip sudarydami ypatingai slidų, idealiai švarų apsauginį sluoksnį. 2 sluoksniai daugumą laivų apsaugo visą sezoną.

VS721 BOTTOM COAT™ gali būti naudojamas stiklo pluoštui, aliuminiui, apsauginiais dažais padengtiems paviršiams, jėginiams agregatams, stabilizatoriams (diferentams), statramsčiams, tvirtinamiesiems varžtams ir t.t.

NUORODOS:
Paviršius turi būti švarus ir sausas.

STIKLO PLUOŠTAS IR DAŽYTI LAIVAI: Pašalinkite jūrinę augmeniją naudodami ALGAE STRIP™. Pašalinkite vandens linijos dėmes naudodami WATERLINE STAIN REMOVER™. Paruoškite korpusą naudodami BOAT SCRUB™.

ALIUMINIAI LAIVAI IR PONTONAI: Pašalinkite jūrinę augmeniją naudodami ALGEX™. Valykite ir nušviesinkite naudodami ALUMABRITE™. Apsaugokite naudodami ALUMETRON™.
Padenkite VS721™ naudodami drėgną kempinę ar šluostę. Įsitikinkite, kad visas neapsaugotas paviršius ir plyšiai yra padengti. Leiskite išdžiūti ir pašalinkite priemonės sluoksnį naudodami minkštą, sausą šluostę. Po 24 valandų padenkite antru sluoksniu. Iki laivo nuleidimo į vandenį turi praeiti bent 48 valandos.

Laivo judėjimas vandenyje nuolatos valo laivo korpusą.
Movement of boat through water continuously cleans hull. Stovintys laivai gali būti periodiškai valomi kempine ar denio šepečiu. Sezono pabaigoje arba atsiradus jūrinei augmenijai, nuplaukite slėginiu plautuvu arba naudokite BOAT CLEAN PLUS™. Polipus ir moliuskus gali tekti nugrandyti. Lipnias liekanas pašalinkite naudodami ALGAE STRIP™ arba ALGEX™.

PIRMOJI PAGALBA:
Sudėtyje yra Petroleum Distillates (10%-30%) Jeigu reikia kreiptis į medikus, su savimi turėkite produkto pakuotę arba etiketę. NURIJUS: Išsiskalaukite burną. Nebandykite išsivemti per prievartą. Jeigu prastai jaučiatės, kreipkitės į apsinuodijimų centrą arba gydytoją. PATEKUS ANT ODOS (plaukų): Nuplaukite muilu ir vandeniu. PATEKUS Į AKIS: keletą minučių kruopščiai plaukite akis. Jeigu turite ir tai lengvai padaroma, išsiimkite kontaktinius lęšius. Tęskite plovimą. Jeigu sudirginimas nepraeina kreipkitės į gydytoją.