REPELIN™

• Nešvarumų pašalinimą palengvinanti danga pripučiamoms valtims, laivams ir kt.
• Apsaugo nuo polipų, moliuskų ir dumblių prilipimo.
• Palengvina povandeninės laivo dalies valymą.

LENGVAI NAUDOJAMAS: Padenkite paviršių nedideliu priemonės kiekiu ir jį nuvalykite, taip sudarydami ypatingai slidų apsauginį sluoksnį, sulaikantį jūrinį purvą. Laivo ar valties judėjimas vandenyje neleidžia prisitvirtinti glitėsiams.

NUORODOS:

Valykite pripučiamas valtis, laivus ir kt. SPEED CLEAN™. Padenkite dviem sluoksniais AUROA POLY GUARD™ visus sintetinės gumos bei PVC paviršius. Palikite veikti mažiausiai 24 valandoms. Naudodami drėgną kempinę padenkite REPELIN™ visus laivo korpuso paviršius, kurie bus panardinti į vandenį, įtraukiant stiklo pluošto ir aliuminio korpusus bei apatines laivo išorės dalis. Stipriai trinkite ir įsitikinkite, kad visi neapsaugoti paviršiai bei plyšiai yra padengti. Leiskite nedideliam priemonės kiekiui išdžiūti. Priemonės sluoksnį pašalinkite švelnia šluoste ar šepečiu. Po 24 valandų padenkite antru sluoksniu ir poliruokite iki blizgesio. Iki laivo nuleidimo į vandenį turi praeiti bent 48 valandos.

PASTABA: Nenaudokite ant sintetinės gumos bei PVC paviršių, kurie nebuvo apsaugoti POLY GUARD™. Nenaudokite propeleriams. Jei glitėsiai pradeda kibti prie panardinto vandenyje paviršiaus, jį švariai nuvalykite kempine, taip išvengdami polipų, moliuskų ir dumblių prilipimo.

PIRMOJI PAGALBA:

Sudėtyje yra Petroleum Distillates (10%-30%) Jeigu reikia kreiptis į medikus, su savimi turėkite produkto pakuotę arba etiketę. NURIJUS: Išsiskalaukite burną. Nebandykite išsivemti per prievartą. Jeigu prastai jaučiatės, kreipkitės į apsinuodijimų centrą arba gydytoją. PATEKUS ANT ODOS (plaukų): Nuplaukite muilu ir vandeniu. PATEKUS Į AKIS: keletą minučių kruopščiai plaukite akis. Jeigu turite ir tai lengvai padaroma, išsiimkite kontaktinius lęšius. Tęskite plovimą. Jeigu sudirginimas nepraeina kreipkitės į gydytoją.