PREMIUM BOAT SHINE™

APIMTIS: 400sq. ft. Vienas Paltai (16oz butelis)

LENGVAI NAUDOJAMAS
UŽPILI IR NUVALAI – JOKIO BLIZGINIMO!
PADENGIA APIE 400 FT2

SU VS721 DĖL DIDESNIO PATVARUMO

PREMIUM BOAT SHINE™ yra naujas, ilgalaikis, sintetinis poliruoklis, kuris ilgaamžiškumu pranoksta visus kitus jūrinius poliruoklius ir vaškus. Idealiai tinka stiklopluoštui, aliuminiui, dažytiems ir chromuotiems paviršiams, nerūdijančiam plienui, žalvariui bei bronzai. Sudėtyje turi UV spindulių blokatorių, kurie neleidžia atsirasti dėmėms bei blukimui ir hermetikų, kurie apsaugo korėtą stiklo pluoštą nuo pūslių bei dėmių.

NUORODOS:
Plaukite su BOAT CLEAN PLUS™ kad užkirstumėte kelią purvui, suodžiams, riebalams ir teršalams įsisenėti. Jeigu laivas yra dėmėtas, oksidavęsis, nublukęs, ar subraižytas, išvalykite jo paviršių su BOAT SCRUB™. Pašalinkite dumblius ir jų dėmes su ALGAE STRIP™. Pašalinkite vandens linijos dėmes su WATERLINE STAIN REMOVER™. Ant drėgnos kempinės užpilkite PREMIUM BOAT SHINE™ ir valykite sausą laivą. Leiskite nudžiūti, dėl efektyvaus poveikio. Nuvalykite su sausa švaria šluoste. Padenkite antru sluoksniu, kad poveikis tętusi visą sezoną. Tarp sluoksnių palikite 24 val, dėl efektyvesnio poveikio.
PASTABA: Jeigu naudojate PREMIUM BOAT SHINE™ esant tiesioginiams saulės spinduliams, padenkite mažais plotais ir nuvalykite prieš nudžiūnant. Geriausia temperatūra yra tarp 50°F – 80°F, 15°C – 26°C.

Prieš Naudojimą Suplakite

NEUŽŠALDYKITE

PIRMOJI PAGALBA:
Sudėtyje yra skiediklių benzino pagrindu (10%-30%), jeigu reikia kreiptis į medikus, su savimi turėkite produkto pakuotę arba etiketę.
NURIJUS: išsiskalaukite burną. Nebandykite išsivemti per prievartą. Jeigu prastai jaučiatės nedelsiant kreipkitės į apsinuodijimų centrą arba gydytoj. PATEKUS ANT ODOS (plaukų): skubiai pašalinkite užterštus rūbus. Nuplaukite su muilu ir vandeniu. PATEKUS Į AKIS: keletą minučių atsargiai plaukite akis. Jeigu turite ir tai lengvai padaroma išsiimkite kontaktinius lęšius.Tęskite plovimą.Jeigu sudirginimas nepraeina kreipkitės į gydytoją.