POLY GUARD™

SAUGUS NAUDOTI ANT POLIETELENO, POLIURETANO, PVC, NEILONO IR GUMOS

Reguliarus POLY GUARD™ naudojimas suteikia pripučiamom valtim ilgaamžiškumo ir išlaiko išvaizdą apsaugodamas nuo aplinkos poveikio. Pagamintas yra inovatyvių polimerų bei nėra silikono ar vaško. Nepanaikins lipšnumo ir nėra riebalinis, todėl neišteps rūbų.

NUORODOS:
Su INFLATABLE BOTTOM SPRAY™ nuo valties panaikinkite dumblius, prilipusius vėžiagyvius ar moliuskus ir valtį nuvalykite SPEED CLEAN™. Valtis privalo būti švarus ir sausas. Užpilkite POLY GUARD™ and šlapios kempinės ar šluostės ir padenkite visą paviršių. Leiskite nudžiūti. Padenkite antru sluoksniu. Nenaudokite valties kol ji nėra visiškai nudžiūvusi. Apsaugokite dugną su REPELIN™, o stiklo pluoštą su PREMIUM BOAT SHINE™ ir kur reikia SURE STEP™.

PASTABA:
NAUJOS VALTYS PRIVALO BŪTI KRUOPŠČIAI NUVALYTOS SU SPEED CLEAN™, KAD PAŠALINTI TEPALUS NAUDOJAMUS GAMYBOJE PANAIKINTI LIPŠNUMĄ.
NENAUDOTI AND KARŠTŲ PAVIRŠIŲ, TIESIOGINIUOSE SAULĖS SPINDULIUOSE AR ANT ŠLAPIŲ ARBA DRĖGNŲ PAVIRŠIŲ.

ĮSPĖJIMAS:
Toksiškas prarijus.

ATSARGUMO PRIEMONĖS:
Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prieš naudodami perskaitykite instrukciją. Atliekas šalinkite remdamiesi vietinės valdžios nustatytomis taisyklėmis.

PIRMOJI PAGALBA:
Sudėtyje yra Diethylene Glycol (1%-5%), jeigu reikia kreiptis į medikus, su savimi turėkite produkto pakuotę arba etiketę.
NURIJUS: išsiskalaukite burną. Nebandykite išsivemti per prievartą. Jeigu prastai jaučiatės nedelsiant kreipkitės į apsinuodijimų centrą arba gydytoją, PATEKUS ANT ODOS (plaukų): skubiai pašalinkite užterštus rūbus. Nuplaukite su muilu ir vandeniu. PATEKUS Į AKIS: keletą minučių atsargiai plaukite akis. Jeigu turite ir tai lengvai padaroma išsiimkite kontaktinius lęšius. Tęskite plovimą. Jeigu sudirginimas nepraeina kreipkitės į gydytoją.

Prieš Naudojimą Suplakite
NEUŽŠALDYKITE