KWIK SHINE™

PURKŠKITE ANT STIKLO PLUOŠTO, DAŽŲ METALO, PLASTIKO IR STIKLO.
NUVALO PURVĄ IR DRUSKAS. NUBLIZGINA IKI ĮSTABAUS BLIZGESIO.
IŠTIRPDO IR PAVERČIA DRUSKĄ Į POLIRAVIMO PRIEMONĘ.

LENGVA NAUDOTI: Nuvalo purvą, suodžius, kuro dėmes, oksidaciją ir druską. Apsaugo nuo ultravioletinių spindulių ozono, senėjimo, rūgštaus lietaus bei purvo. Paverčia druską į valymo/poliravimo priemonę. Veidrodinis blizgesys.
Vidiniam ir išoriniam naudojimui ant stiklo pluošto, plastiko, dažytų paviršių, nerūdijančiojo plieno, chromo, aliuminio ir stiklo.

NUORODOS:
Prieš naudojimą gerai suplakti. Purkškite KWIK SHINE™ ant bet kokio kieto paviršiaus. Naudodami švarią šluostę nuvalykite purvą, suodžius, druską ir t.t. Antra švaria sausa šluoste blizginkite taip suteikdami apsauginį, veidrodinį blizgesį.
Naudoti įprastinei priežiūrai. Pakeičia prarastas nuo UV spindulių apsaugančias daleles ir nublizgina.

PIRMOJI PAGALBA:
Sudėtyje yra benzino skiediklių (5%-10%), jeigu reikia kreiptis į medikus, su savimi turėkite produkto pakuotę arba etiketę.
NURIJUS: nedelsiant kreipkitės į apsinuodijimų centrą arba gydytoją, išsiskalaukite burną. Nebandykite išsivemti per prievartą. PATEKUS ANT ODOS (plaukų): Nuplaukite su muilu ir vandeniu. PATEKUS Į AKIS: keletą minučių atsargiai plaukite akis. Jeigu turite ir tai lengvai padaroma išsiimkite kontaktinius lęšius. Tęskite plovimą. Jeigu dirginimas nepraeina, nedelsiant kreipkitės į apsinuodijimų centrą arba gydytoją.