BOAT SCRUB™

• NAUDOTI ANT STIKLO PLUOŠTO, METALO, VINILO
• PAŠALINA ĮSISENĖJUSIAS DĖMES, PAGELTIMĄ, ĮBRĖŽIMUS, RŪDIS, KALKES
• GILIAI VALO NESLYSTANČIUS DENIUS
• VALO FENDERIUS, APSAUGINES GUMAS, TROSUS, KABELIUS
• ATSTATO IŠBLUKUSIAS SPALVAS

NUORODOS:
NORINT NUOKSIDUOTI STIKLO PLOKŠTES, PAŠALINTI PAGELTONAVIMUS, DĖMES, ĮBRĖŽIMUS IR NUBLIZGINTI METALĄ: Užpilkite BOAT SCRUB™ ant sausos šluostės ir trinkite paviršių kol švelni originali spalva yra atkuriama ir dėmės bei įbrėžimai yra pašalinti. Valykite mažais plotais. Blizginkite su švaria sausa šluoste, kol pradės blizgėti. Šluostes keiskite dažnai. Apsaugokite paviršių su PREMIUM BOAT SHINE™.

NESLIDŪS IR GRUBLĖTI PAVIRŠIAI: Paviršių sudrėkinkite vandeniu, užpilkite BOAT SCRUB™ ir šveiskite paviršių su šepečiu. Švariai nuskalaukite. Nusausinkite. Paviršiui visiškai išdžiuvus, apsaugokite su SURE STEP™.

PILKŲ APNAŠŲ IR PRAMONINIŲ VALČIŲ PLOVIMAS: Užpilkite BOAT SCRUB™ ant šlapios MARINE POWER MITT™ kempinės ir šveiskite paviršių, kol taps švariu. Nuskalaukite ir nusausinkite. Paviršiui visiškai išdžiuvus, apsaugokite su PREMIUM BOAT SHINE™.

DĖMĖS IR ĮSISENĖJĘS PURVAS VINILE: Sumaišykite ½ EZ VINYL CLEANER™™ ir ½ BOAT CLEAN PLUS™. Šveiskite kietu šepečiu ir švariai nuskalaukite. Apsaugai padenkite VINYL GUARD™.

DĖMESIO: BOAT SCRUB™ sudėtyje yra šarminio HYPEXINE™, kuris pašalina dėmes. Prieš valydami, patikrinkite paviršiaus spalvos atsparumą.
Norėdami pasiekti geriausių rezultatų nuplaukite paviršių su BOAT CLEAN PLUS™ prieš naudodami BOAT SCRUB™. Stiklo plokščių valymui naudokite elektrinius blizginimo šepečius su vilnos antgaliais ir valykite sukamaisiais judesiais, kol stiklo plokštė pradės blizgėti.
Nenaudokite stiprios jėgos, nes galite pažeisti paviršių. Paviršius visą laiką privalo būti sudrėkintas BOAT SCRUB™.

ĮSPĖJAME:
Gali sudirginti odą ir akis.
ATSARGUMO PRIEMONĖS: Nenuryti. Vengti kontakto su akimis ir oda.
PIRMOJI PAGALBA: Prireikus medicininės pagalbos su savimi turėkite produkto pakuotę arba etiketę. NURIJUS: Išsiskalaukite burną. Nebandykite išsivemti per prievartą. Pasijutus blogai kreipkitės į APSINUODIJIMŲ CENTRĄ arba gydytoją. PAKLIUVUS ANT ODOS (plaukų): nuskalaukite vandeniu. PAKLIUVUS Į AKIS: keletą minučių atsargiai skalaukite vandeniu. Jeigu nešiojate kontktinius lešius, juos išimkite jeigu tai yra įmanoma. Tęskite skalavimą.