ALUMETRON™

APIMTIS: 250sq. ft. Vienas Paltai (16oz butelis), 2000sq. ft. Vienas Paltai (1US Gal Ąsotis)


APSAUGO ALIUMINĮ NUO OKSIDACIJOS, PURVO, UV SPINDULIŲ, KOROZIJOS, DRUSKOS APNAŠŲ, RŪGŠTAUS LIETAUS IR T.T.

NUORODOS:

PADENGIAMAS PLOTAS: 250 ft²

PASIRUOŠIMAS:

NAUJAS Aliuminis: Išvalykite ir nuriebalinkite aliuminį. Drėgnas aliuminis su vandeniu, purškite BOAT CLEAN PLUS™ ant paviršiaus ir plaukite MARINE POWER MITT™, audiniu, kempine ar slėgio plovikliu. Karštas vanduo gerina valymą. Skalauti ir išdžiovinti.

NAUDOJIMAS: Paviršius turi būti švarus ir sausas.

ŠLUOSTYMAS: Padenkite 4 plonais ALUMETRON™ sluoksniais. Valykite šluoste be medvilnės, ilgais, tolygiais, vienas po kito einančiais brūkštelėjimais. Netrinkite per stipriai, nes gali atsirasti burbulai ir dryžiai.

PURŠKIMAS: Naudokite HVLP pistoletą siauru antgaliu. Padenkite plonu pradiniu sluoksniu ir prieš jam išdžiūnant padenkite antru, storesniu sluoksniu. Sluoksnis turi būti iki 1 mm storio. Išdžiuvus padenkite dar vienu 1 mm sluoksniu.

APSAUGOS LAIKAS esant 77°F – 50% R.H.:
• Liesti galima už 10 min.
• Uždėti naują sluoksnį už 20 min.
• Lengvas naudojimas 8 val.
• Galutinis poveikis už 48 val.
• Įleisti į vandenį už 96 val.
• VS721 naudojimas už 96 val.

NAUDOJIMO TEMPERATURA: DRĖGMĖ:
15°C – 35°C <80% RH<
60°F – 95°F

VALYMAS: Muilas ir vanduo. Išdžiovintas ALUMETRON ™ galima pašalinti lako skiedikliu.

VANDENS PERDIRBIMAS: norint apsaugoti nuolat besimeldžiančius paviršius, reikia padengti 2 sluoksnius VS721 BOTTOM COAT™ iki visiškai išdžiūvusią plotą žemiau vaterlinijos. Viso korpuso ar pontono padengimas VS721™ pagalba sumažina dilimą, lengvina valymą ir priežiūrą, sumažina druskų pritraukimą, padidina patvarumą ir ilgaamžiškumą.

ŽALOS PANAIKINIMAS: Sutvarkykite subraižytą ar nutrintą paviršių padengdami pažeistą vietą kaip nurodyta aukščiau ir padenkite 4 plonais ALUMETRON™ sluoksniais sulankstyta medžiagine šluoste.

ĮLEIDIMAS Į VANDENĮ: Norėdami apsaugoti paviršius, nuolat esančius vandenyje, nuo vandens telkinių purvo, padenkite tvarkytas vietas, esančias žemiau vandens lygio, 2 sluoksniais VS721 BOTTOM COAT™

ĮSPĖJIMAS:

Prieš naudodami perskaitykite instrukciją. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

ATSARGOS PRIEMONĖS: Venkite kontakto su oda ir akimis. Purkšdami naudokite respiratorių. Naudokite apsaugines pirštines/aprangą ir akių/veido apsaugas maišydami bei naudodami. Atliekas šalinkite remdamiesi vietinės valdžios nustatytomis taisyklėmis.

PIRMOJI PAGALBA: Jeigu reikia kreiptis į medikus, su savimi turėkite produkto pakuotę arba etiketę.

NURIJUS: Nebandykite išsivemti per prievartą. Išgerkite stiklinę vandens. Jeigu prastai jaučiatės, kreipkitės į apsinuodijimų centrą arba gydytoją. PATEKUS ANT ODOS (plaukų): nuplaukite su muilu ir vandeniu. Atsiradus odos sudirginimui kreipkitės į gydytoją.

PATEKUS Į AKIS: keletą minučių atsargiai plaukite akis. Jeigu turite ir tai lengvai padaroma išsiimkite kontaktinius lęšius. Tęskite plovimą. Jeigu sudirginimas nepraeina kreipkitės į gydytoją.