ALUMABUFF™

• Pašalina oksidaciją dėmes, blizgesio netekimą,
• dryžius ir spalvos pasikeitimus.
• HYPEXINE™ palengvina dėmių išvalymą.
• Naudokite su LINEAR BUFFER™ arba rankomis.

NUORODOS:
Valykite aliuminį. Pašalinkite jūrinę augmeniją naudodami ALGEX™, o purvą ir teršalus – BOAT CLEAN PLUS™. Neblizginkite, jeigu ALUMABUFF™ išdžiūna. Iš naujo sudrėkinkite vandeniu.

BLIZGINIMAS SU ĮRENGIMAIS: Naudokite LINEAR BUFFER™ su ALUMABUFF PAD™. Tolygiai padenkite ALUMABUFF™ 2 – 3 kvadratinių pėdų plote ir ant kempinės dažų teptuku. Įjunkite LINEAR BUFFER™ ir naudokite ant aliuminio paviršiaus didindami spaudimą. Lėtai braukite įrenginį nuo viršaus į apačią visada išlaikydami kempinės ilgį paraleliai su aliuminio ruoželiais. Kartokite, kol dėmės ir dryžiai yra pašalinami. Tęskite gretimame plote šiek tiek užleisdami ant ankstesnio. Nuskalaukite likučius arba nuplaukite purkštuvu.

BLIZGINIMAS RANKOMIS: Padenkite ALUMABUFF™ tolygiai ant 1 kvadratinės pėdos ploto ir ant POWER MITT™ ar minkštos kempinės dažų teptuku. Blizginkite aliuminį paviršių mostais pirmyn ir atgal, visada išlaikydami kempinės ilgį paraleliai su aliuminio ruoželiais, kol dėmės ir dryžiai yra pašalinami.Tęskite gretimame plote šiek tiek užleisdami ant ankstesnio. Nuskalaukite likučius arba nuplaukite purkštuvu.

APSAUGA: atgaivinus jūsų laivo ar pontonų blizgesį, apsaugokite paviršių nuo ateities dėmių, oksidacijos ir druskos žalos iki 5 metų su ALUMETRON™. Naudokite VS721™ žemiau vandens linijos, kad sumažintumėte jūrinės augmenijos taršą ir pagerintumėte savo laivo specifikacijas ir kuro sąnaudas.

DĖMESIO: ALUMABUFF™ sudėtyje yra šarminio HYPEXINE™, kuris pašalina dėmes. Prieš valydami, patikrinkite paviršiaus spalvos atsparumą.

ĮSPĖJAME:
Gali sudirginti odą ir akis.
ATSARGUMO PRIEMONĖS: Nenuryti. Vengti kontakto su akimis ir oda.
PIRMOJI PAGALBA: Prireikus medicininės pagalbos su savimi turėkite produkto pakuotę arba etiketę. NURIJUS: Išsiskalaukite burną. Nebandykite išsivemti per prievartą. Pasijutus blogai kreipkitės į APSINUODIJIMŲ CENTRĄ arba gydytoją. PAKLIUVUS ANT ODOS (plaukų): nuskalaukite vandeniu. PAKLIUVUS Į AKIS: keletą minučių atsargiai skalaukite vandeniu. Jeigu nešiojate kontktinius lešius, juos išimkite jeigu tai yra įmanoma. Tęskite skalavimą.