ALGEX™

ALGEX™ Pašalina dumblius ZEBRA midijos, Akiniai.

Putojimo VEIKSMUS Užtikrina tolygiai padengia.

KRYPTYS:

Dumbliai: Pašalinti laisvus augimą su šveitimo šepetį arba maitinimo poveržle. Putų ant dumblių, todėl rūgštus que le plotas peršlapęs. Nepurkškite ant pliko aliuminio. Leiskite dirbti iki Lengvai dumbliams spaudai iš aliuminio. Maitinimo plauti arba teptuku ir skalavimo švarus. Pakartokite, jei mano. Negalima leisti išdžiūti prieš ALGEX ™ skalavimui.

Akiniai & midijos: Pašalinti Dumbliai, kaip nurodyta pirmiau. Putų ant Akiniai & Midijos ir leisti dirbti nuo 30 iki 60 minučių. ALGEX ™ bus sušvelninti kriauklių padaryti pagrandukas lengviau. Išgremžti su mediniu arba plastikiniu gremžtuku. Putų ant klijų ir žiedai. Leiskite dirbti nuo 30 iki 60 minučių. Nugramdoma likučių. Nuplaukite švarus. Pakartokite, jei mano. Nepurkškite ant pliko aliuminio ALGEX ™.

KALCIO: Netinka kalcio indėlių panaikinimą.

Jei aliuminis tamsintas arba oksiduojasi, švarus ir gyvinti su ALUMABRITE ™. Pašalinti dryželiais ir baltas debesis su ALUMABUFF ™ į Išlaikyti blizga apdaila. Jei pontonai išgraviruotas auksinis dryžuotas su buff ALUMABUFF ™. Apsaugokite su ALUMETRON ™. Sumažinti užsiteršimo priedą ir kad ateityje išvalyti lengviau, taikyti VS721 ™ per ALUMETRON ™.

NEUŽŠALDYKITE

DĖMESIO: Vengti kontakto su akimis, oda ir drabužiais.

PIRMOJI PAGALBA gydymas: yra fosforo rūgšties. Jei aptaškytos į akis ar ant odos gausiai praplaukite vandeniu thouroughly. Prarijus duoti 3-4 stiklines pieno ar vandens. Neskatinkite vėmimo. nedelsiant kvieskite gydytoją laiką.